Українці скаржаться на зниження якості природного газу

Українські споживачі почали все частіше скаржитися на зниження теплових якостей газу, який поставляється в їхні будинки. Громадяни запевняють, що зменшилася калорійність блакитного палива, від цього збільшується витрата.

Українці скаржаться на зниження якості природного газу - today.ua

Кава в турці готується довше, в чайнику погано закипає вода, а страви в газових духовках не запікаються, а тушкуються ... Все це результат зниження якості газу, який надходить в квартири і будинки українських споживачів. Крім того, люди стверджують, що при горінні газу виділяється дивний неприємний запах.

За словами експертів, українці нічого не вигадують, насправді газ дійсно став низької якості. Причина в тому, що російський газ змішують з блакитним паливом здобутим в Україні, який недоочищеним транспортують в будинки українців. Українці скаржаться на зниження якості природного газу Зниження якості очищення природного газу дозволяє знизити його собівартість, але українським споживачам доведеться платити за нього по повній вартості.

"За фактом наші підмішують російський газ з українським, щоб хоч якось зберегти якість", - пояснив глава Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нафтогаз вирішив відмовитися від імпортного газу на користь вітчизняного. Як це відіб'ється на українських споживачах?