Українці обурені тарифами: влада перевірить роботу комунальників

Жителі України стали масово скаржитися на "необґрунтовані" тарифи. Кабінет міністрів вирішив відновити позапланові перевірки компаній, які надають комунальні послуги.

Українці обурені тарифами: влада перевірить роботу комунальників - today.ua

Прем'єр-міністр Дмитро Шмигаль наголосив, що багато українців обурені нарахуванням комунальних платежів. Вони вважають, що суми у платіжках завищені. Глава уряду окремо виділив енергетичну сферу, де питання стоїть особливо гостро. Шмигаль пообіцяв розібратися у ситуації.

«Уряд відновив перевірки у компаніях, які надають українцям комунальні послуги. Зокрема, в енергетиці. На жаль, до нас надійшло вже не одне звернення від українців щодо необґрунтованих нарахувань. Тому тут потрібно швидко навести лад», - повідомив він.

Українці обурені тарифами: влада перевірить роботу комунальників

Нагадаємо, в Україні ухвалили закон про судові рішення щодо боргів за комуналку. Примусове стягнення боргів заборонено до закінчення воєнного стану країни. При цьому українців попросили не накопичувати борги та по можливості вносити плату за отримані послуги ЖКГ.

Раніше повідомлялося, що багатьом українцям спишуть борги під час війни. Це ті, хто втратив житло з вини російських окупантів.