Українці зможуть отримувати зарплату у monobank: як оформити зарахування щомісячних виплат

Українці, які користуються послугами monobank, матимуть змогу отримувати на свою банківську картку заробітну плату. Підключити нову послугу просто.

Українці зможуть отримувати зарплату у monobank: як оформити зарахування щомісячних виплат - today.ua

У прес-службі Universal Bank, на базі якого було створено та здійснює свою діяльність monobank, розповіли, що нова послуга, яка отримала назву "Виплата зарплати за реєстром", вже доступна для всіх клієнтів мобільного банку.

Роботодавці в Україні тепер можуть виплачувати зарплату своїм співробітникам у monobank. Для цього необхідно відкрити соціальний рахунок підприємства, поповнити його на потрібну суму, після чого залишиться лише завантажити до веб-кабінету реєстр. Monobank за вказаним реєстром виплатить зарплати на картки співробітників компанії. Українці зможуть отримувати зарплату у monobank: як оформити зарахування щомісячних виплат Послуга з виплати заробітної плати у monobank є абсолютно безкоштовною. Підключити її можна у віддаленому режимі, без зайвої витрати часу та сил. У monobank зазначили, що підключити послугу "Виплата зарплати за реєстром" можуть лише власники підприємств та бухгалтера.

Однак клієнти банку можуть розповісти про нову послугу керівництву компанії, в якій працюють, щоб отримати можливість отримувати зарплату на свою картку monobank.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що monobank втрачає довіру українців. Люди помітили зникнення величезних сум грошей зі своїх рахунків.