В Україні змінюють порядок отримання субсидій: пільговиків внесуть до єдиного реєстру

Всі громадяни України, які отримують від держави пільги і субсидії, будуть внесені до спеціального автоматизованого державного реєстру.

В Україні змінюють порядок отримання субсидій: пільговиків внесуть до єдиного реєстру - today.ua

У Мінсоцполітики вже підготували проект документа, згідно з яким в Україні затверджено форму заяви, яку повинні будуть подати українські пільговики для внесення їх до державного реєстру осіб, які мають право на пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Одержувачі субсидій і пільг повинні будуть особисто подавати заяви у встановленій формі. Проект наказу опублікований на сайті Федерації профспілок України повинен ще пройти етап обговорення.

Відзначимо, що в прийнятому Кабінетом Міністрів України від 16 грудня 2020 року постанови №1282, передбачено внесення змін Міністерством соціальної політики до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги.

В Україні змінюють порядок отримання субсидій: пільговиків внесуть до єдиного реєстру В рамках виконання даної постанови Міністерство соціальної політики розробило проект заяви на внесення до реєстру.

Крім того, в Кабміні встановили порядок подачі громадянами, які мають право на пільги, заяв в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення.

Нагадаємо, в Україні майже в два рази знизилися субсидії на оплату послуг ЖКГ.