Українці отримають по 6660 грн від американської благодійної організації: хто може розраховувати на виплати

Громадяни України можуть отримати нову грошову допомогу від американської благодійної організації HIAS. Йдеться про суму 6600 грн, яка надається людям, які постраждали від військових дій в Ірпені, Бучі, Броварах та інших населених пунктах Київської та Харківської областей.

Українці отримають по 6660 грн від американської благодійної організації: хто може розраховувати на виплати - today.ua

У прес-службі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України повідомили, що виплата в 2200 грн надається кожному члену постраждалої сім'ї. Вони матимуть змогу отримувати кошти протягом трьох місяців. Гроші перерахують сім'ям ВПО, які переїхали протягом останніх 30 днів.

Фінансова підтримка передбачена не лише для людей, які втратили житло та кошти для існування через бойові дії на вказаних територіях. На неї можуть розраховувати й вразливі сім'ї внутрішньо переміщених осіб, зареєстровані у зазначених регіонах. Підтримку також отримають члени неповних сімей та особи з інвалідністю.

У профільному відомстві уточнили, що на Київщині можна оформити виплати за адресою: місто Бровари, вулиця Незалежності, 5 (вхід із двору). Графік роботи – з понеділка до п'ятниці з 9 до 16.30. На території регіону також працюють мобільні бригади. Розклад постійно змінюється у телеграм-каналі: https://t.me/hias_help.

Мешканці Харківської області можуть звертатись за адресою: м. Чугуїв, вулиця Гвардійська, 20 (приміщення школи №1). Графік роботи: будні в період із 8 до 18.00. Адреси та розклад роботи мобільних груп доступні у телеграм-каналі: https://t.me/ hias_help_kh.

Українці отримають по 6660 грн від американської благодійної організації: хто може розраховувати на виплати

При собі потрібно мати документи: паспорт, податковий код, IBAN банківського рахунку, підтвердження належності до категорії вразливості (медичні довідки, свідоцтва про народження дітей з їхніми податковими номерами, довідки про інвалідність, вагітність тощо). Потрібно, щоб під час реєстрації були присутні всі члени сім'ї та оригіналами своїх документів.

Консультації надають за телефоном: 0 800 750 104.

Нагадаємо, що аналогічну суму в 6600 грн можна отримати від Естонської ради у справах біженців.