Українці отримають до 200 тис. грн на ремонт житла: ПриватБанк та monobank запропонували кешбеки

В Україні сьогодні, 10 травня, стартувала програма "єВідновлення", спрямована на відновлення житла, пошкодженого під час війни. Максимальна сума виплати від держави – 200 тис. грн.

Українці отримають до 200 тис. грн на ремонт житла: ПриватБанк та monobank запропонували кешбеки - today.ua

У Мінінфраструктурі повідомили, що для отримання компенсації слід скористатися системою державних послуг. Гроші нараховуються, якщо житло було пошкоджено після початку повномасштабної війни з російськими окупантами. Воно має підлягати самостійному відновленню та перебувати на неокупованій території.

Заявку можна подати онлайн. Для цього потрібно надати інформацію про пошкоджене майно на порталі або у додатку "Дія", якщо цього не було зроблено раніше: https://erecovery.diia.gov.ua/. Потім спеціальна комісія при органі місцевого самоврядування огляне квартиру чи будинок та внесе дані до Реєстру пошкодженого майна, щоб визначити суму виплати.

Українці, які розраховують на грошову допомогу від держави, мають відкрити спеціалізований рахунок в одному з наступних банків: ПриватБанку, Ощадбанку, А-Банку, Monobank, ПУМБ або Сенс Банк.

Також потрібно подати заяву на отримання компенсації через "Дію". Кошти нарахують на цільову карту "єВідновлення". Їх можна буде витратити протягом 12 місяців на будівельні матеріали чи послуги підрядників, список яких чітко встановлено програмою.

Українці отримають до 200 тис. грн на ремонт житла: ПриватБанк та monobank запропонували кешбеки Українці отримають до 200 тис. грн на ремонт житла: ПриватБанк та monobank запропонували кешбеки

ПриватБанк та monobank вже підготували пропозиції для українців.

Кешбек за програмою від ПриватБанку

Найбільший банк країни запропонував клієнтам 15% кешбеку. Оформити картку ПриватБанку можна у відділенні або через платформу Приват24.

Кешбек за програмою від monobank

Віртуальний банк запропонував українцям кешбек 5%. Однак, крім нього, monobank також запропонував клієнтам взяти участь в акції та подарувати переможцю 2-кімнатну квартиру у місті України, яке він вибере сам. Щасливчика оберуть випадковим відбором через розіграш.

Нагадаємо, раніше українцям повідомили про штрафи для власників квартир за ремонти та гучні співи. Йдеться про суми від 85 до 2550 грн.