Бракує навіть на комуналку: Українці почали масово виїжджати до Польщі

В Україні зростає кількість громадян, які вирішуються на пошук роботи у Польщі, щоб заробити на оплату комунальних послуг у рідній країні. Про це повідомляє компанія з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

Бракує навіть на комуналку: Українці почали масово виїжджати до Польщі - today.ua

Якщо раніше більшість українських заробітчан вирушали до Польщі та інших країн Євросоюзу за вищими зарплатами, то останнім часом ситуація почала кардинально змінюватись. Громадяни України, які ніколи не виїжджали за кордон у пошуках роботи, дедалі частіше виявляють бажання вирушити на заробітки.

За даними Gremi Personal, протягом осені 2021 року приблизно на чверть побільшало українців, які їдуть на заробітки, щоб було чим сплатити послуги ЖКГ. Бракує навіть на комуналку: Українці почали масово виїжджати до Польщі

“З вересня ми спостерігаємо сезонний інтерес до роботи у Польщі. В останні два місяці все більше отримуємо заявок від українців, які стверджують, що їдуть на роботу в Польщу через брак грошей на оплату комунальних послуг, а також бажання заробити на подарунки та святкування Нового року", – повідомила директор департаменту рекрутації компанії компанії міжнародного працевлаштування Gremi Personal Ганна Джоболда.

Нагадаємо, влада Польщі змінила умови перебування трудових мігрантів на території країни. Що треба знати українським заробітчанам?