Українці можуть отримати по 6600 грн від організації NRC: заявки приймають до 20 березня

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) відновила прийом заявок на грошову допомогу. Громадяни, які стали переселенцями та ті, хто постраждав від війни, можуть отримати по 6600 грн.

Українці можуть отримати по 6600 грн від організації NRC: заявки приймають до 20 березня  - today.ua

Стартував другий етап реєстрації заявок – їх можна подавати до 20 березня. Виплати передбачені для внутрішньо переміщених осіб та людей, які проживають у районах, які постраждали внаслідок бойових дій. Йдеться про тих, хто потребує забезпечення основних потреб.

При визначенні рівня вразливості враховуватимуть:

  • місце проживання та походження;
  • склад сім'ї;
  • наявність дітей та людей похилого віку;
  • доходи сім'ї, включаючи пенсію та виплату з безробіття.

В організації наголосили, що отримання фінансової підтримки від інших міжнародних організацій не перешкоджає подачі заявок. Проте гарантувати виплату у такому разі не можна. NRC враховує поточну ситуацію заявника.

Потрібно надати такі дані:

  • місцезнаходження (координати GPS);
  • згоду на обробку персональних даних;
  • номер телефону;
  • інформацію про всіх членів сім'ї: ПІБ, документ, що засвідчує особу, дату народження, ідентифікаційні номери повнолітніх.

Розмір допомоги становить 2200 грн, її виплачують протягом трьох місяців сім'ям, які складаються не більше як із п'яти осіб. Кошти надходять на український банківський рахунок або через переказ MoneyGram.

Реєстрація доступна через Viber чи WhatsApp на смартфоні. У WhatsApp потрібно додати номер 0800609844 до списку контактів і відправити повідомлення зі словом "Привіт".

У Viber потрібно відсканувати QR-код та отримати повідомлення з інструкціями, які потрібно виконати.

За наявності технічних збоїв потрібно спробувати зареєструватися пізніше. Додаткова інформація доступна на гарячій лінії: 0 800 302 007 або через електронну пошту: [email protected].

Нагадаємо, що українці можуть отримати по 6600 грн від ООН.