Українці сплачуватимуть податок у розмірі 18% за всі дорогі покупки

Автор: Шевченко Лилия

В Україні запровадять непрямі методи податкового контролю над усіма громадянами країни. Міністерство фінансів та фінансовий комітет Верховної Ради забезпечить законодавчу базу для стягування податків за дорогі покупки.

Українці сплачуватимуть податок у розмірі 18% за всі дорогі покупки - today.ua

Голова фінансового комітету у Парламенті та член партії "Слуга народу" Данило Гетьманцев в інтерв'ю Forbes розповів, як в Україні діятимуть непрямі методи податкового контролю за громадянами країни. Наприклад, якщо українець здійснив покупку квартири чи транспортного засобу, то податкова автоматично відстежить цей факт в реєстры.

Далі буде проведено порівняння доходів та витрат конкретного громадянина, якщо сума купівлі значно перевищує рівень офіційної зарплати, то доведеться документально підтвердити джерело доходів. Українці сплачуватимуть податок у розмірі 18% за всі дорогі покупки Якщо людина не може пояснити, звідки у неї з'явилися гроші, то з повної суми покупки доведеться сплатити податок у розмірі 18%. Відповідний законопроект уже розробляє Мінфін та фінансовий комітет ВР.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Сьогодні величезна частина працездатного населення не показує своїх доходів. За минулий рік - це 10 млн людей", - заявив Данило Гетьманцев в інтерв'ю західному виданню.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко виступила із твердженням, що новий податковий закон перетворить більшість громадян України на бідняків. Під удар потрапляють представники малого бізнесу, фермери та середній клас.