Українці більше не зможуть отримувати пенсії і соцвиплати у відділеннях «Укрпошти»

Всім українським пенсіонерам доведеться відкрити рахунок в банку, щоб отримувати свої пенсії і соціальні виплати. Кабмін заборонив національному оператору «Украпошта» здійснювати доставку пенсій населенню з 1 вересня 2021 року.

Українці більше не зможуть отримувати пенсії і соцвиплати у відділеннях «Укрпошти» - today.ua

Члени українського уряду проголосувало за прийняття постанови № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів в межах України».

Відповідно до документа, жителі всіх населених пунктів України, включаючи віддалені села, повинні будуть відкрити в банку рахунок, на який будуть перераховуватися пенсії і соціальні виплати.

Експерти вважають, що Кабмін позбавив «Укрпошту» права на доставку пенсій після того, як в національному поштовому операторі заявили про підвищення тарифів на доставку пенсій та інших соціальних виплат з 1-го квітня 2021 року. Підняття тарифів збільшувало б фінансове навантаження на державу.

Крім того, в новій постанові Кабінету міністрів передбачено проведення під керівництвом Пенсійного фонду конкурсного відбору поштових операторів. За результатами конкурсу буде прийнято рішення, які перевізники зможуть здійснювати доставку виплат для пенсіонерів.

Українці більше не зможуть отримувати пенсії і соцвиплати у відділеннях «Укрпошти» Варто відзначити, що поштові оператори здійснюватимуть адресну доставку пенсій і соцвиплат тільки особам з інвалідністю I групи; пенсіонерам старше 80 років; людям, які потребують стороннього догляду.

Всім іншим одержувачам пенсійних або соціальних виплат доведеться відкрити рахунок в банку. Зробити це необхідно до 1 вересня 2021 року. Пенсіонерам, які не встигнуть до настання зазначеної дати відкрити банківський рахунок, за них це зробить ПФУ.

Нагадаємо, раніше національний поштовий оператор «Укрпошта» повідомив про підвищення тарифів на доставку пенсій на 11 відсотків.

В ООН порекомендували Україні, як збільшити пенсії
В ООН оцінили пенсії українців, розповівши, як можна виправити ситуацію. В Організації об'єднаних націй вважають, що українців можна позбавити від зли...
На Великдень і травневі свята в Україні введуть «особливий режим» карантинних обмежень - МОЗ
Міністерство охорони здоров'я України розробляє плани щодо впровадження в країні «особливого режиму» карантинних обмежень. Глава МОЗ Максим Степанов р...
Джамала кардинально змінила зачіску і здивувала новим іміджем
Джамала зважилася на кардинальні зміни в зовнішності. Зірка показала нову несподівану зачіску. Співачка терпіла біль заради краси та зробила собі афро...
Україна відновила імпорт електроенергії з Росії
Україна знову почала купувати електроенергію у РФ. Імпорт електроенергії з Росії відновлено 15 квітня. Про це повідомила у своєму Facebook нардеп-“слу...
Дженніфер Лопес затягла розставання з нареченим з дуже важливої причини
Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес дуже довго намагалися зберегти свої відносини, проте в кінцевому підсумку все ж розлучилися. Стало відомо, чому закох...