Українців попередили про значне підвищення тарифів на мобільний зв'язок

Вартість послуг стільникових операторів в Україні знову подорожчає. Уникнути зростання тарифів на мобільний зв'язок не вдасться з цілої низки причин.

Українців попередили про значне підвищення тарифів на мобільний зв'язок - today.ua

Найголовніша причина підвищення цін на послуги мобільних операторів - це зростання мінімальної заробітної плати. У 2022 році мінімалка збільшиться до 7700 гривень, а це значить, що операторам стільникового зв'язку доведеться перерахувати зарплати своїм співробітникам. Зростання витрат на заробітну плату змусить збільшити ціни на послуги.

Аналітики прогнозують зростання курсу валют в Україні, а це значить, що оператори мобільного зв'язку будуть автоматично збільшувати ціни для своїх абонентів. В іншому випадку, компаніям не буде чим покрити витрати на покупку устаткування, яке виробляють за кордоном.

Ще одна значна стаття витрат операторів стільникового зв'язку - це, безумовно, реклама. Оскільки ціни на просування в Інтернеті, рекламні ролики на радіо і телебаченні, а також зовнішня реклама постійно зростають, мобільним операторам доводиться компенсувати ці витрати шляхом збільшення тарифів.

Українців попередили про значне підвищення тарифів на мобільний зв'язок Підвищення вартості оператори обіцяють проводити паралельно з поліпшенням якості зв'язку. На скільки зростуть тарифи українцям повідомлять в жовтні-листопаді поточного року.

Нагадаємо, раніше українські провайдери повідомили про підвищення цін на стаціонарний інтернет.