Українців попередили про причини припинення виплати субсидій

Українців, яким вдалося оформити субсидії на оплату послуг ЖКГ, варто дотримуватися передбачені постановою уряду правила. В іншому випадку, допомога від держави перестануть нараховувати.

Українців попередили про причини припинення виплати субсидій - today.ua

У прес-службі Міністерства соціальної політики попередили українських споживачів про причини скасування виплати комунальної субсидії. Всі, хто хоче отримувати фінансову допомогу від держави на оплату ЖКГ-послуг, повинні вчасно передавати показання лічильників до відповідних структур, а також оплачувати всі квитанції вчасно.

"Згідно із законодавством, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, термін позовної давності якої минув, та загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн)", - повідомили в Мінсоцполітики.

Виходом з цієї ситуації може послужити укладення договору про реструктуризацію комунальної заборгованості. Щоб оформити документ і отримати можливість віддавати свої борги по частинах, необхідно звернутися до постачальників послуг, за якими виникла заборгованість.

Українців попередили про причини припинення виплати субсидій

"Таким чином, рекомендуємо громадянам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави оплачувати платежі за послуги, укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії", - порекомендували українцям в Мінсоцполітики.

Дізнайтеся також, скільки мешканців однієї квартири може оформити комунальну субсидію. У Міністерстві соціальної політики дали докладні роз'яснення.