Українців попередили про підвищення тарифів на електроенергію до 5 гривень за кВт-годину

В Україні зростання тарифів на електроенергію зросте до 5 гривень за кВт-годину. До цього призведе підписаний президентом Володимиром Зеленським указ Ради національної безпеки і оборони. Збільшення цін на електрику спровокує хвилю інфляції по всій країні.

Українців попередили про підвищення тарифів на електроенергію до 5 гривень за кВт-годину - today.ua

Згідно з рішенням РНБО, яке було прийнято підписанням відповідного указу главою держави, тарифи на електроенергію для бізнесу можуть найближчим часом підвищити до 5 гривень за кВт-годину.

РНБО рекомендувала Нацкомісії з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) підвищити граничну вартість електроенергії до максимуму, який виставляють учасники ринку. Українців попередили про підвищення тарифів на електроенергію до 5 гривень за кВт-годину Незважаючи на те, що тарифи для побутових споживачів залишаться незмінними до 30 квітня 2022 року, подорожчання електроенергії для бізнесу негативно позначиться на сімейних бюджетах населення.

Виробники товарів і компанії, які надають послуги, повинні будуть компенсувати витрати на оплату електрики. Зрозуміло, це буде робитися за рахунок підвищення цін.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні тарифи на електроенергію можуть вирости вдвічі. Уряд запропонував нову систему розрахунків.