Українцям заборонять користуватися інтернетом та мобільним зв'язком в окремих регіонах, - ВРУ

Автор: Леся Ловіцька

Українцям в окремих місцевостях тимчасово заборонять користуватися інтернетом та мобільним зв'язком. Відповідну ініціативу підтримала Верховна Рада України.

Українцям заборонять користуватися інтернетом та мобільним зв'язком в окремих регіонах, - ВРУ - today.ua

Депутати ВРУ проголосували у першому читанні за законопроект №8185 про внесення змін до законодавчих актів України щодо застосування правоохоронними органами безпілотних повітряних суден та протидії їх незаконному використанню. Запропоновано закріпити можливість тимчасового обмеження використання інтернету та мобільного зв'язку в окремих місцевостях. Таке рішення підтримали 239 народних депутатів.

Народні обранці хочуть доповнити статтю 43 Закону "Про електронні комунікації" новою частиною та передбачити можливість застосування радіоелектронних засобів або пристроїв спеціального призначення для обмеження теле- та електронної комунікації у деяких регіонах. Йдеться про тимчасові заходи, які потрібні для усунення загроз громадянам та державі.

Новий законопроект пропонує встановлювати тимчасові обмеження на використання інтернету та мобільного зв'язку та інтернету не лише у військовий, а й у мирний час.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Раніше голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив, що робити у разі відсутності мобільного зв'язку.

Українцям заборонять користуватися інтернетом та мобільним зв'язком в окремих регіонах, - ВРУ

В українських СІЗО планують запустити платні інтернет та мобільний зв'язок

У нашій країні планують протягом двох років реалізувати експериментальний проект із платних послуг у СІЗО – інтернету та мобільного зв'язку. Про це повідомив представник Кабміну у ВРУ Тарас Мельничук. Вже затверджено порядок його реалізації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Угодено пропозицію Міністерства юстиції щодо реалізації протягом двох років експериментального проекту щодо платних послуг з надання покращених побутових умов у слідчих ізоляторах", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, як діяти, якщо у будинку зависає інтернет. Усунути несправність з роутером можна лише за кілька секунд.