Українцям виплатять фінансову підтримку у період карантинних обмежень

В Україні планується надати фінансову підтримку громадянам країни під час жорстких карантинних обмежень. На фінансування цієї програми виділять три мільярди гривень із державного бюджету.

Українцям виплатять фінансову підтримку у період карантинних обмежень - today.ua

Верховна Рада України розгляне законопроект, у якому пропонується надати соціальну підтримку громадянам країни. Фінансові виплати отримають українці, які найбільше постраждали від карантинних обмежень під час пандемії коронавірусу.

Автори проекту закону пропонують надати фінансову підтримку мешканцям регіонів України, де на період карантину призупинили роботу підприємства. Люди втратили роботу і залишилися без засобів для існування.

"Метою законопроекту є забезпечення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв'язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, які призвели до тимчасової зупинки діяльності суб'єктів господарювання, а також стимулювання суб'єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації", - сказано в записці пояснення до законопроекту.

Українцям виплатять фінансову підтримку у період карантинних обмежень Група народних депутатів, які є авторами законопроекту, пропонують направити гроші із держбюджету на соціальну підтримку громадян. Оскільки в період січня-жовтня поточного року до бюджету держави надійшло більше коштів, ніж було заплановано, то ці додаткові суми можуть стати джерелом фінансування для соціальних програм.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у "Дії" з'явилися нові послуги. Цілий ряд виплат можна оформити у додатку без паперових довідок.