Українцям радять міняти гривні на долар, поки курс валюти не виріс до 29 грн

Українській гривні прогнозують зниження вартості, що однозначно призведе до підвищення курсу долара і євро в обмінних пунктах. До осені американська валюта може вирости до 29 грн за долар.

Українцям радять міняти гривні на долар, поки курс валюти не виріс до 29 грн - today.ua

Українцям порадили найближчими місяцями конвертувати накопичення в долари. Це дозволить захистити їх від інфляції та девальвації. Експерти рекомендують саме долар США використовувати в якості основного джерела зберігання грошових коштів. Варто зазначити, що долар в світі в останні роки втрачає свої позиції, та й в Україні з січня 2021 року подешевшав на три відсотки по відношенню до гривні.

Поки рівень зниження курсу долара в Україні не несе особливих ризиків для накопичень громадян, при цьому, створюються умови для більш вигідною конвертації. Саме зараз аналітики радять купувати американську валюту, поки її курс найбільш вигідний. Чого не можна сказати про прогнози на осінь поточного року, коли долар може вирости до 29 грн/$. Українцям радять міняти гривні на долар, поки курс валюти не виріс до 29 грн В кінці літа - початку осені експерти очікують посилення ризиків девальвації національної валюти, що може привести до підвищення спекулятивного попиту на долар США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вже в червні 2021 року курс долара США в Україні подолає рекордну позначку.