Українцям повідомили, що буде з цінами на картоплю та капусту найближчим часом

В Україні незабаром подешевшають картопля та капуста. Названо причини для стрімкого зниження цін на ці овочі наприкінці грудня.

Українцям повідомили, що буде з цінами на картоплю та капусту найближчим часом - today.ua

Сьогодні, 16 грудня, російські окупанти завдали чергового масованого удару по нашій території. Пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури, тому у всіх регіонах країни застосували аварійні відключення електроенергії. Така ситуація позначиться на плодоовочевому ринку України.

Аналітики проекту "АПК-Інформ: овочі та фрукти" звернули увагу на падіння цін на картоплю. Це пов'язано зі збільшенням пропозиції продукції. Аграрії змушені відмовлятися від планів щодо довгострокового зберігання цих коренеплодів. Вони намагаються продати максимум товару. Справа в тому, що обмеження електропостачання призводять до того, що картопля швидко псується в сховищах, де втрачається можливість підтримувати стабільну температуру.

Аналогічна ситуація склалася і з капустою. В результаті вартість картоплі та капусти в найближчі кілька тижнів знизиться. Однак насамперед йдеться про товар середньої та низької якості.

Українцям повідомили, що буде з цінами на картоплю та капусту найближчим часом

А ось морква цього тижня помітно подорожчала – на 11% порівняно з попереднім. Фермери почали підвищувати ціни, оскільки у сховищах обмежені запаси цього овочу борщового набору. При цьому оптові компанії та роздрібні мережі продовжували активні закупівлі продукції.

Раніше повідомлялося, що картопля, капуста та морква в середині грудня подорожчали: названо нові ціни на овочі. Також стало відомо, в яких супермаркетах вони продаються дешевше.

ДЖЕРЕЛОeast-fruit.com