Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом

Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом. Аналітики продуктового ринку запевнили, що ситуація з ягодою буде набагато кращою, ніж минулого року.

Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом - today.ua

У 2022-му мало хто із жителів України зміг вдосталь поласувати кавунами. Через окупацію вирощування та постачання були обмежені, а імпортну продукцію реалізували за космічними цінами. У 2023 році врожай кавунів має бути кращим, ніж торік.

Ціни на ягоду в новому сезоні баштанних будуть прийнятними. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Справа в тому, що на деокупованих територіях Миколаївської та Херсонської областей у пріоритеті було розмінування площ під овочеві та баштанні культури. Їх посіяли у значній кількості.

Прогнозувати врожайність кавунів можна буде лише на початку липня. Проте вже зараз можна сміливо стверджувати, що виробництво однозначно буде більшим, ніж у аналогічний період минулого року.

"Очевидно, що ціна буде меншою. Наскільки вона знизиться – зараз складно спрогнозувати, оскільки бачимо нестабільність у погодних факторах", – зазначив Висоцький.

Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом

Чиновник наголосив, що важливо розуміти ситуацію з цінами на пальне. Логістика також вплине на кінцеву вартість кавунів. Відомо, що з липня ціни на бензин та дизель підвищаться через повернення довоєнної ставки ПДВ.

Українцям повідомили, що буде з цінами на кавуни найближчим часом

Ціни на кавуни у супермаркетах

У супермаркетах з'явилися кавуни - вітчизняні та привізні. Проте ціни "кусаються". Кілограм ягоди коштуватиме мінімум 40 гривень, а з урахуванням ваги 5-6 кілограмів, доведеться віддати за неї більше 200 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про рецепт кавунового мармеладу по-турецьки. Його можна буде приготувати, коли ціни на ягоду підуть униз.

ДЖЕРЕЛОРБК