Українцям розповіли, в яких банках вони можуть отримувати пенсію

Міністерство фінансів України затвердило перелік банків, які отримали повноваження на здійснення бюджетних виплат. Всього до списку увійшли сорок чотири фінустанови. У всіх інших оформити отримання пенсії та інших видів бюджетних виплат неможливе.

Українцям розповіли, в яких банках вони можуть отримувати пенсію - today.ua

Український Мінфін оприлюднив остаточний список з 44 уповноважених банків. Тільки в цих фінансових установах можна буде оформити отримання заробітної плати співробітникам бюджетних установ, пенсій та допомоги.

Як повідомляв Нацбанк, за станом на 1 липня 2021 року, в Україні працювали сімдесят три банку. Однак тільки сорок чотири з них мають право на здійснювати діяльність за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, з виплати пенсій та допомоги.

У список уповноважених банків станом на 1 серпня 2021 року увійшли державні банки - Ощадбанк і ПриватБанк, а також Укргазбанк, Укрексімбанк, Агропросперіс Банк, Акордбанк, Акцент-Банк, Альфа-Банк, Банк Альянс, Банк Восток, Банк Інвестицій та заощаджень, Банк кредит Дніпро, Банк Український капітал, Глобус Банк, Східно-Український Банк Грант. Українцям розповіли, в яких банках вони можуть отримувати пенсію До переліку Мінфіну також увійшли - Ідея Банк, Індустріалбанк, КомІнвестБанк, Конкорд, Кредитвест Банк, Креді Агріколь Банк, Кредобанк, Крісталбанк, Львів, Мегабанк, Метабанк, Міжнародний Інвестиційний Банк, Мотор-Банк, МТБ Банк, ОТП Банк, Південний, Піреус Банк, Полікомбанк, Полтава-банк, Правекс банк, ПроКредит банк, ПУМБ, Радабанк, Райффайзен банк Аваль, ТАСкомбанк, Укрбудінвестбанк, УкрСиббанк, Універсал банк, Юнекс банк.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що monobank і Альфа-Банк готуються до злиття. ПриватБанк більше не буде найбільшим і найсучаснішим банком України.