Українцям розповіли, за якої заборгованості за послуги ЖКГ позбавлятимуть субсидії

Кабінет міністрів України ухвалив нову постанову, згідно з якою громадян країни позбавлятимуть нарахованих субсидій. Причиною відмови у наданні допомоги від держави може стати заборгованість щодо сплати за послуги ЖКГ.

Українцям розповіли, за якої заборгованості за послуги ЖКГ позбавлятимуть субсидії - today.ua

Українці, які не сплатили в повному обсязі за комунальні послуги строком більше трьох місяців, ризикують залишитися без субсидій. Нарахування допомоги від держави на оплату комуналки буде припинено.

Крім того, Кабмін у постанові №848 заборонив призначення житлових субсидій на поточний та наступний період, якщо субсидіант має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів, термін позовної давності якої не закінчився на момент подання заяви про нарахування субсидії.

Українцям розповіли, за якої заборгованості за послуги ЖКГ позбавлятимуть субсидії Якщо Мінсоцполітики не забезпечило фінансування громадян, які мають заборгованість, "нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв'язку з приведенням обсягів використаного природного газу побутовими споживачами відповідно до стандартних умов ", то таких субсидіантів також позбавлять допомоги на оплату послуг ЖКГ.

Якщо ж фінансування проведуть, то субсидії для таких споживачів залишаться чинними.

Нагадаємо, українцям розповіли, що робити у разі, якщо було ухвалено рішення позбавити їх субсидії. Чи потрібно повертати державі раніше отриману фінансову допомогу на оплату комунальних послуг?