Українцям розповіли на скільки подорожчала курятина за останній рік

М'ясо курей на українських ринках і в магазинах значно подорожчало за останні 12 місяців. У Міністерстві економіки України розповіли, як помінялися ціни на курятину.

Українцям розповіли на скільки подорожчала курятина за останній рік - today.ua

У Мінекономіки розповіли українським споживачам, що в порівнянні з цінами минулого (2020 року) вартість м'яса курей на прилавках магазинів і на ринку в середньому зросла на 10 відсотків. Усереднений цінник на курятину навесні поточного року перевищує 53 гривні за кілограм.

Згідно зі статистикою експертів Мінекономіки, тільки за період з квітня по травень 2021 м'ясо курей в Україні підвищився в ціні на 4 відсотки. При цьому, вартість курятини відрізняється в залежності від регіону.

Так, найдешевше курку купують жителі східних областей України - в середньому по 50 грн за кілограм продукту. У центральних областях курятина найдорожча по Україні - близько 57 грн за кг.

Українцям розповіли на скільки подорожчала курятина за останній рік Відзначимо, що ціни на курячі яйця теж змінилися. Після Великодня вартість десятка яєць знизилася на 9 відсотків. Найдешевші яйця на сьогоднішній день в західних областях - 20 грн за один десяток, найдорожчі в центральному регіоні, тут за десяток яєць просять більше 26 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні знову подорожчав цукор. З яких причин і на скільки змінилися ціни?