Українцям розповіли, коли їх зарплати виростуть до 17,5 тисяч гривень і більше

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль озвучив вельми позитивний прогноз про те, що незабаром середня зарплата в країні виросте до 17,5 тисяч гривень на місяць.

Українцям розповіли, коли їх зарплати виростуть до 17,5 тисяч гривень і більше - today.ua

За словами глави українського Кабміну, підвищення рівня життя в державі залишилося чекати зовсім недовго. Уже в кінці 2022 року рівень середньої зарплати в Україні стрімко зросте до 17,5 тисячі гривень.

Таким чином, якщо прогнози Кабінету міністрів вдасться втілити в життя, то через менш ніж півтора року рівень середніх зарплат в країні виросте на 4 000 гривень. На сьогоднішній день, згідно з даними Держстату, середньомісячна заробітна плата в Україні становить 13 500 гривень.

Прем'єр-міністр України відзначив, що Уряд уважно стежить не тільки за регулярним зростанням мінімальної заробітної плати в країні, а й за тим, щоб підвищувалися реальні доходи українців. Українцям розповіли, коли їх зарплати виростуть до 17,5 тисяч гривень і більше

"Це досить високий рівень. Це означає, що вже в кінці року середня заробітна плата буде досягати більше 17,5 тисячі гривень. І це буде дозволяти рости реальному рівню заробітної плати", - сказав Денис Шмигаль в ході прес-конференції.

Нагадаємо, в Україні планують скасувати щорічну індексацію. Як змінять щомісячний рівень зарплат українців після вступу законопроекту в силу?