Українцям розповіли, коли виростуть ціни на авіаперельоти в Європу

Європейські лоукостери стрімко завойовують ринок. Здавалося б, це добре, значить, бюджетні авіакомпанії дозволять більшій кількості людей подорожувати за доступними цінами. Однак це не зовсім так, прогнозується збільшення вартості квитків на пасажирські авіаперельоти.

Українцям розповіли, коли виростуть ціни на авіаперельоти в Європу - today.ua

За даними експертів, на сьогоднішній день відзначається високий рівень відкладеного попиту на авіаперевезення, тому люди будуть згодні платити більше за квитки на авіарейси лоукостерів. Є і хороші новини: після зростання цін на бюджетні авіаперельоти очікується стабілізація і відкат вартості авіаквитків до "докоронавірусного" рівня.

"В Європі бюджетні авіакомпанії збільшать свою частку на ринку. У статистиці найбільших авіакомпаній в Європі за кількістю місць - Ryanair, WizzAir, EasyJet - чого не було до коронавіруса. Вони зрушили мережеві авіакомпанії AirFrance, British Airways, Lufthansa", - розповів професор Сінгапурського інституту технологій і співзасновник Вокс України Володимир Білоткач.

Українцям розповіли, коли виростуть ціни на авіаперельоти в Європу Лоукостери отримали можливість захопити частину пасажиропотоку завдяки тому, що вони не отримували дотацій від держави. Це послужило причиною того, що великі авіакомпанії в розпал пандемії COVID-19 опинилися в тяжкому стані, тоді як бюджетні компанії продовжили роботу в звичайному режимі і в хорошому фінансовому становищі.

Нагадаємо, раніше український лоукостер повідомив, що онлайн-реєстрація на рейси буде платною. Скільки доведеться заплатити за покупку квитка на літак?