Українцям розповіли, коли знизяться ціни на путівки до Єгипту і Туреччини

Автор: Шевченко Лилия

Багато українців відмовляються від відпочинку в Єгипті і Туреччині, оскільки помилково вважають, що путівки обійдуться занадто дорого. Насправді, є періоди, коли відпочинок за кордоном може обійтися дешевше, ніж в рідній країні.

Українцям розповіли, коли знизяться ціни на путівки до Єгипту і Туреччини - today.ua

Як розповіли співробітники українських туристичних агентств, дешево і з комфортом можна відпочити в Туреччині в період з травня (після травневих свят) до середини червня. В цей час курорти Туреччини "відпочивають" від великого напливу туристів, тому ціни на проживання та послуги досягають мінімуму.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після травневих свят люди повертаються на роботу, до літніх відпусток ще багато часу, діти не закінчили навчальний рік в школах, студенти здають іспити в університетах. Якщо в цей період взяти відпустку, то можна відмінно провести час в Туреччині, насолоджуючись відпочинком і заощаджуючи значні кошти. Українцям розповіли, коли знизяться ціни на путівки до Єгипту і Туреччини Якщо ви хочете з'їздити в Єгипет, то плануйте відпустку на листопад - грудень. Це "золотий" час гарячих путівок в цю африканську країну. Вас порадують прекрасна погода і відсутність занадто великих натовпів відпочиваючих.

Дізнайтеся також, як дешево відпочити в Одесі. П'ять самих недорогих хостелів в межах міста, недалеко від пляжу.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців