Українцям розповіли, які приватні будинки під Києвом користуються великим попитом

У сучасних реаліях українці прагнуть купити не тільки зручно розташоване і комфортне житло, але ще і енергоефективне. На ринку нерухомості подібних пропозицій досить.

Українцям розповіли, які приватні будинки під Києвом користуються великим попитом - today.ua

Найбільшим попитом користуються таунхауси і котеджі в передмісті Києва - Києво-Святошинському, Бориспільському, Обухівському та Васильківському районах.

За даними глави департаменту стратегічного консалтингу UTG Костянтина Олійника, за останні чотири роки спостерігається тенденція до скорочення кількості виставлених на продаж будинків, але при цьому збільшилася середня площа в структурі пропозиції. Це говорить про те, що українці віддають перевагу просторим і комфортним домівках.

Приватні житлові будинки з нераціональною плануванням і застарілим ремонтом втратили свою актуальність. Найбільш високим попитом користуються енергоефективні будинки, які розташовані в зоні досяжності від розвиненої інфраструктури. Українцям розповіли, які приватні будинки під Києвом користуються великим попитом Вартість такого житла постійно зростає, починаючи з 2018 року. У поточному році середня вартість приватних будинків у передмісті Києва становить 804 долара (22 754 гривень) за один квадратний метр. З початку 2021 року ціни збільшилися майже на 5%.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, як зміняться ціни на нерухомість в Україні до кінця поточного року. Прогнозується істотне зниження вартості на тлі ряду причин.