Українцям розповіли, як поновити втрачені під час війни документи

Автор: Шевченко Лилия

Багато українців не тільки опинилися на межі виживання через військові дії, що несподівано розпочалися. Люди втратили будинки, майно, засоби для існування і навіть документи, які тепер необхідно відновити.

Українцям розповіли, як поновити втрачені під час війни документи - today.ua

Державна міграційна служба України повідомляє, що в умовах воєнного стану можливість обміну документів, що засвідчують особу, обмежена. На користь громадян було ухвалено рішення продовжити терміни дії документів, які підлягали заміні. Якщо паспорт або інший важливий документ, що засвідчує особу, було втрачено або знищено під час обстрілів, то українці можуть скористатися додатком "Дія".

До завершення періоду військового стану в Україні діятиме розділ "еДокумент" на порталі "Дія". Крім того, з 15 березня 2022 року в безпечних районах країни можна звернутися до органів Державної міграційної служби та написати заяву на отримання нового паспорта, закордонного паспорта, посвідки на проживання тощо. Уточнити інформацію можна зателефонувавши до гарячої лінії Державної міграційної служби за телефоном: 0800308877.

Українцям розповіли, як поновити втрачені під час війни документи Щоб відновити втрачене свідоцтво про народження дитини, українці можуть звернутися до будь-якого підрозділу державної реєстрації актів цивільного стану (ГРАЦС) на території України.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Центри надання адміністративних послуг (ЦПАУ) видають дублікати ідентифікаційних податкових номерів. Для отримання необхідно надати паспорт або свідоцтво про народження, якщо ІПН необхідно отримати на дитину.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у додатку "Дія" з'явилися документи, які зникли на початку війни.

Головне