На пенсію краще не розраховувати: українцям радять відкладати кошти самостійно

Україна не зможе найближчими роками провести пенсійну реформу через наявність серйозної демографічної проблеми. Це небезпечно тим, що українці ризикують залишитися без засобів до існування в старості.

На пенсію краще не розраховувати: українцям радять відкладати кошти самостійно - today.ua

Екс-міністр економіки і керівник наглядової ради Укроборонпрому Тимофій Милованов в ефірі одного з українських телеканалів пояснив співвітчизникам, як вони можуть захистити себе від проблем з грошима в старості. Сподіватися на пенсійні виплати від держави, яких буде достатньо на життя, не варто, упевнений чиновник.

Милованов рекомендує українцям щомісяця відкладати з кожної зарплати по 3-5% собі на пенсію.

"Для кожної людини і сім'ї бажано, щоб держава стала краще, бажано, щоб пенсійна реформа була зроблена. І з часом це буде зроблено. Але через демографічної проблеми це не буде зроблено за рік або два - це буде за багато років. Тому кожна людина повинна розраховувати на себе і відкладати і зберігати хоча б 3-5%", - попередив українців колишній міністр економіки країни.

На пенсію краще не розраховувати: українцям радять відкладати кошти самостійно Тимофій Милованов також висловив думку, що ті політики, які закликають українців цілком покладатися на державу, відверто обманюють населення.

Нагадаємо, раніше в Мінсоцполітики заявили про запуск нової системи виплати пенсій в Україні.