Українцям розповіли, як платити за газ, щоб отримати знижку 50 гривень на місяць

Компанія "Нафтогаз" рекомендує своїм абонентам платити за газ через Особистий кабінет. Це дає кілька переваг, у тому числі можливість отримати хорошу знижку.

Українцям розповіли, як платити за газ, щоб отримати знижку 50 гривень на місяць - today.ua

У пресслужбі "Нафтогазу" звернулися до українців із роз'ясненнями. На сайті газопостачальної компанії через Особистий кабінет дуже зручно та швидко можна сплатити рахунки за газ. На сьогоднішній день вже понад 100 000 рахунків було оплачено через Особистий кабінет.

"Наші клієнти люблять комфорт, діджітальні рішення та зручність особистого кабінету my.gas.ua", - йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Абоненти Нафтогазу в Особистому кабінеті на сайті компанії отримують доступ до цілої низки переваг. Це і можливість оплатити рахунки за газ онлайн, перевірка особистого балансу, і ознайомлення з обсягами споживання. Українцям розповіли, як платити за газ, щоб отримати знижку 50 гривень на місяць Особистий кабінет на веб-порталі Нафтогазу дозволяє сформувати довідку про субсидії та пільги, з'ясувати стан рахунку та отримати Акт звірки. Для тих, хто хоче сплатити рахунки за газ своїх родичів чи друзів, є можливість додати кілька особистих рахунків.

Ще одна перевага для користувачів Особистого кабінету на сайті Нафтогазу – це можливість отримати знижку у розмірі 50 гривень у рамках акції "Запроси друга". Кількість запрошень та знижок не обмежена.

Нагадаємо, Нафтогаз відмовляє українцям у підключенні. У компанії назвали причини.