Українцям розповіли, як не залишитися без пенсій з 1 вересня

Тисячі українських пенсіонерів ризикують залишитися без пенсій з 1 вересня 2021 року, якщо вчасно не встигнуть укласти спеціальний договір. Однак дуже важливо не зв'язатися з шахраями, які почали ходити по домівках літніх людей під виглядом співробітників ПФУ.

Українцям розповіли, як не залишитися без пенсій з 1 вересня - today.ua

Українським пенсіонерам необхідно вже зараз визначитися, як вони хочуть отримувати свої пенсії: на банківську карту або в відділенні Укрпошти. Якщо вчасно не прийняти рішення і не укласти договір, то з 1 вересня 2021 року пенсійні виплати "зависнуть", їх не знатимуть, куди доставляти. В результаті, люди похилого віку можуть залишитися без засобів до існування.

Щоб з 1 вересня отримувати виплати необхідно:

  • укласти новий договір з Укрпоштою,
  • укласти договір з банком, щоб пенсія приходила на картку.

Але тут є "підводні камені", яких слід уникати. Проти українських пенсіонерів розгорнулася ціла шахрайська схема. По домівках літніх людей почали ходити зловмисники, які представляються співробітниками Пенсійного фонду, і пропонують укласти договір з банком і дають підписати довіреність на зняття пенсії. Українцям розповіли, як не залишитися без пенсій з 1 вересня Отримавши доручення на зняття пенсії з банківської картки, шахраї приходять в банк і отримують гроші. Зрозуміло, що одержувачу кошти вони не вже не віддадуть. З цієї причини, не варто довіряти невідомим особам, ким би вони не представлялися, а укладати договір з обраним банком самостійно або за допомогою найближчих родичів.

Що стосується Укрпошти, то вона вже почала розсилати своїм клієнтам копії договору на отримання пенсій. Пересилання укладеного договору з Укрпоштою на доставку пенсійних виплат буде абсолютно безкоштовним, за рахунок компанії.

Нагадаємо, в Україні планують підвищити мінімальну пенсію. Коли і на скільки зростуть виплати?