Українцям розповіли, як зміняться тарифи на газ і тепло після зростання цін в Європі

Українців попередили про швидке зростання комунальних тарифів на газ, тепло і гарячу воду. Уникнути підвищення вартості послуг ЖКГ навряд чи вдасться, оскільки в Європі злетіли ціни на блакитне паливо.

Українцям розповіли, як зміняться тарифи на газ і тепло після зростання цін в Європі - today.ua

Газ в Європі різко подорожчав, з цієї причини українцям також варто бути готовими до чергового підвищення тарифів на блакитне паливо, а також на тепло і гарячу воду в новому опалювальному сезоні.

На європейських хабах вартість газу вже перевищила позначку в 450 доларів за 1000 кубометрів. Для українських споживачів це означає, що ціна за 1000 кубометрів досягне 17 000 гривень, або 17 грн за один кубометр газу. Українцям розповіли, як зміняться тарифи на газ і тепло після зростання цін в Європі Річні і Фіксовані тарифи можуть бути переглянуті, оскільки, наприклад, Нафтогаз з 1 травня 2021 року встановив тариф в розмірі 7,96 грн/куб. На тлі стрімкого подорожчання газу в Європі Нафтогаз втрачає десятки мільйонів. Щоб покрити втрати, постачальники газу в Україні можуть ще до початку нового опалювального сезону значно підвищити ціни.

Нагадаємо, в Україні втричі збільшили тарифи на газ для однієї категорії населення. Кому доведеться платити за блакитне паливо більше всіх?