Українцям розповіли, як зміниться розмір допомоги при народженні дитини у 2022 році

В Україні розмір допомоги у разі народження дитини планується значно збільшити. Про це повідомила глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна під час виступу на всеукраїнському форумі "Україна 30. Саміт "Діти".

Українцям розповіли, як зміниться розмір допомоги при народженні дитини у 2022 році - today.ua

За словами міністра, на сьогоднішній день в Україні батькам нараховується допомога на народження дитини у розмірі 41,28 тисячі гривень. Розмір виплат залишається У Мінсоцполітики пропонують у 2022 році збільшити загальну суму допомоги до 50 тисяч гривень.

"Хочемо, щоб наступного року допомогу при народженні дитини було збільшено. Ця допомога вже близько 10 років не індексується, вона є фіксованою. Тому ми просимо парламент збільшити її до 50 тисяч гривень", – зазначила під час виступу на форумі Марина Лазебна.

Українцям розповіли, як зміниться розмір допомоги при народженні дитини у 2022 році В Україні допомогу при народженні дитини виплачують батькам у два етапи. Одразу після народження малюка, його сім'я отримує одноразову допомогу у розмірі 10320 гривень. Решту виплачують протягом трьох років рівними частинами по 860 гривень щомісяця.

Марина Лазебна додала, що за роки незалежності в Україні суттєво скоротилася кількість дітей щодо дорослого населення. Скорочення становить сьогодні 8%.

Нагадаємо, Мінсоцполітики ініціювало підвищення житлових субсидій деяким категоріям громадян України. Хто отримає більше грошей на послуги ЖКГ?