Українцям розповіли, як читати видалені повідомлення у Viber, Telegram та інших месенджерах

Власники смартфонів, які працюють на Android, можуть у будь-який момент отримати доступ до видалених раніше повідомлень у будь-яких месенджерах. Прочитати видалене листування в Telegram, Viber або WhatsApp не важко.

Українцям розповіли, як читати видалені повідомлення у Viber, Telegram та інших месенджерах - today.ua

Користувачам WhatsApp, Telegram, Viber та будь-яких інших програм для спілкування ще у 2017 році стало відомо, що месенджери видаляють листування, але не захищають його від перехоплення та зберігання у сторонніх додатках.

Так, якщо встановити в смартфоні програму Past Notifications або будь-який інший її аналог, а після запуску дозволити додатку доступ до системних повідомлень, видалення листування буде дуже умовним. Програма перехопить та збереже всі повідомлення месенджерів, встановлених у телефоні. А це означає, що будь-якої миті можна знайти важливу інформацію, яка була видалена разом з листуванням вами або вашим співрозмовником.

Українцям розповіли, як читати видалені повідомлення у Viber, Telegram та інших месенджерах Не зможе програма зберегти лише дуже довгі повідомлення, фотографії, голосові повідомлення, відео. Слід зазначити, що компанія Samsung вбудовує подібну можливість у систему смартфонів. У меню "Налаштування" достатньо відкрити розділ "Програми та сповіщення" - "Історію сповіщень" - вибрати потрібний месенджер і прочитати всі повідомлення, включаючи віддалені.

Нагадаємо, у Viber розповіли користувачам про приховані функції месенджера для безпечного спілкування.