Українцям розповіли, де у Києві можна купити недорогу квартиру

Московська нерухомість зазвичай б'є цінові рекорди і випереджає за вартістю всі інші регіони України. Однак у Києві також можна купити недороге житло менш ніж за 20 000 доларів США.

Українцям розповіли, де у Києві можна купити недорогу квартиру - today.ua

Так, якщо дах над головою потрібен не терміново, то можна придбати житлову площу у колишнього пайовика в будинку, який знаходиться в процесі будівництва. За 13 000 доларів у Київському районі Осокорки можна купити квартиру площею 36 кв.

Експерти рекомендують до купівлі квартир з переуступки ставитися дуже серйозно, важливо перевірити можливу проблемність житлового комплексу, що будується, адже деякі з них можуть десятиліттями залишатися недобудовами. Українцям розповіли, де у Києві можна купити недорогу квартиру Великою популярністю користуються на ринку нерухомості у Києві смарт-квартири. Купити житло площею близько 20 кв. можна у різних районах української столиці за ціною від 14 до 20 тисяч доларів. Найдешевше маленькі квартири стоять у районі Троєщина, житло без ремонту тут пропонують купити за 14,3 тисяч доларів.

Однокімнатну "хрущовку", загальною площею 18 кв.м, у Дарницькому районі Києва продають за 16 тисяч доларів. Житло потребує капітального ремонту та знаходиться у старому багатоповерховому будинку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці масово продають міські квартири та купують заміське житло. Що спричинило кардинальні зміни на ринку нерухомості в Україні?