Українцям розповіли, що буде з цінами на хліб після збору рекордних врожаїв пшениці

Українські аграрії рапортують про рекордні врожаї зернових в 2021 році, проте навряд чи це призведе до зниження цін на борошно і хліб для споживачів в Україні ...

Українцям розповіли, що буде з цінами на хліб після збору рекордних врожаїв пшениці - today.ua

Голова Союзу українського селянства Іван Томич заявив, що хліб в Україні не буде дешевшати навіть після того, як аграрії зберуть рекордні врожаї пшениці. З позитивного експерт зауважив тільки те, що різкого зростання цін на хліб, як в 2020 році, коли вартість головного продукту всіх споживачів зросла на 50 відсотків, не очікується.

"По урожаю у нас ситуація з хлібом плюс 10% до минулого року. Рекордів не буде. Ситуація з соняшником краще, ніж в минулому році, ситуація з цукром краще. Навіть при дуже позитивних, як кажуть, рекорди по пшениці, дешевого хліба не буде , і ціна знижуватися не буде, хоча вона і не виросте як в минулому році на 50%", - підкреслив Іван Томич.

Варто зазначити, що думка глави Союзу українського селянства не зовсім відповідає заявам аграріїв, які стверджують, що в поточному році вдасться зібрати рекордні врожаї пшениці. До цього такі обсяги зернових Україна не збирала кілька останніх десятиліть. Українцям розповіли, що буде з цінами на хліб після збору рекордних врожаїв пшениці Іван Томич також припустив, що дешевої гречки українцям чекати не варто, нинішні ціни на крупу збережуться до Нового року, а потім можуть поповзти вгору.

Нагадаємо, в Україні рекордно підвищаться ціни на яблука, оскільки негода знищила величезні обсяги врожаю фруктів.

  • ТЕГИ