Українцям пропонують купити житло в Грузії набагато дешевше, ніж у ЄС

Тисячі біженців з України дедалі частіше обирають Грузію як країну, де вони хотіли б жити і працювати. Наплив переселенців, які тікають від війни, призвів до підвищення цін на ринку нерухомості в Грузії, однак їхній рівень значно нижчий, ніж у ЄС.

Українцям пропонують купити житло в Грузії набагато дешевше, ніж у ЄС - today.ua

Грузинське законодавство дозволяє громадянам України купувати житло на території держави. Якщо вартість нерухомості складе понад 100 тисяч доларів, то можна відразу після покупки оформити дозвіл на проживання в Грузії для всіх членів сім'ї.

Найвигідніші ціни на квартири та будинки в Грузії можна знайти у невеликих містах. А ось у популярних туристичних містах та у столиці вартість житла значно вища.

Наприклад, у Тбілісі середня вартість однокімнатної квартири становить від 30 тисяч доларів. Двокімнатну квартиру у столиці можна купити від 40 тисяч доларів. Приватні будинки у передмісті Тбілісі можна придбати від 50 тисяч доларів. Українцям пропонують купити житло в Грузії набагато дешевше, ніж у ЄС У мальовничих туристичних містах Грузії Гудаурі, Батумі, Кутаїсі, Руставі, Бакуріані вартість квартир стартує від 30 000 доларів. Житло з видом на море коштуватиме вдвічі дорожче.

Нагадаємо, переселенцям з України пропонують купити житло у Румунії. Де шукати найвигідніші варіанти і як правильно оформити документи?