Українцям пояснили, чому восени за послуги ЖКГ доведеться платити більше на 1000 гривень

В Україні знову дорожчають комунальні послуги, платіжки "поважчають" в середньому на 1000 гривень. Тарифи виростуть для більшості українських споживачів.

Українцям пояснили, чому восени за послуги ЖКГ доведеться платити більше на 1000 гривень - today.ua

Українцям слід бути готовими до того, що вже найближчої осені їм доведеться на 1000 гривень більше платити за комуналку. Наприклад, на сьогоднішній день в Україні власники двокімнатних квартир витрачають на послуги ЖКГ в середньому 2000 гривень на місяць. З приходом осені загальна сума в платіжках виросте до 3000 гривень.

У два рази можуть підвищитися ціни на електроенергію. Більш того, експерти впевнені, що подорожчання електрики перед початком нового опалювального сезону восени 2021 може бути більш істотним. Тарифи можуть зрости в три і більше разів.

Українцям пояснили, чому восени за послуги ЖКГ доведеться платити більше на 1000 гривень Крім того, український Кабмін відмовився продовжувати термін дії спецзобов'зань з продажу газу за низькими цінами для постачальників тепла і гарячої води. Це означає, що підприємства теплокомуненерго змушені будуть збільшити тарифи на свої послуги. За підрахунками аналітиків, підвищення цін може бути більше 57 відсотків.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль порадив споживачам змінювати постачальника газу, якщо його тарифи здаються занадто високими.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тариф на електроенергію для населення можуть підвищити в 10 разів. Скільки будуть платити українці за світло?