Українцям пояснили, як купити земельну ділянку для будівництва за вигідною ціною

В Україні зростає попит на земельні ділянки під будівництво будинків. Ціновий діапазон величезний - від 500 до 50 000 доларів США за одну сотку.

Українцям пояснили, як купити земельну ділянку для будівництва за вигідною ціною - today.ua

Найбільш популярні земельні ділянки економ і преміум сегментів. Про це розповіли експерти агентства нерухомості RE / MAX Central і консалтингової компанії Z Consulting.

Земельні ділянки, призначення яких - індивідуальне будівництво, являють собою великі площі, розділені на ділянки від двох соток до гектара, в залежності від сегмента. Ділянки економ-класу найчастіше розташовані в сільській місцевості, віддалені від основної інфраструктури і не мають привабливих природних характеристик.

Багато українців прекрасно розуміють, що побудувати будинок самостійно - це дешевше і якісніше, ніж купити житло на вторинному ринку. З цієї причини, купівля земельної ділянки під будівництво стає все більш популярною в Україні. Українцям пояснили, як купити земельну ділянку для будівництва за вигідною ціною Найвигіднішими за вартістю будуть ділянки у віддалених селах і селищах, на лоні природи в тиші дерев або на березі водойми можна побудувати райський куточок, далеко від міського шуму.

Найдорожчі земельні ділянки в районі Конча-Заспи і Вишгорода знаходяться в преміум-сегменті і характеризуються великою площею (до 1 га) і можуть мати свій вихід до водойми.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що найближчим часом в Україні земельні ділянки подорожчають майже на чверть. Де розташовані найбільші краще землі?