Українцям дали час до Великодня на виплату податків: Гетьманцев попередив про жорсткі санкції

Автор: Шевченко Лилия

В Україні за несплату податків запровадять жорстку систему штрафних санкцій. У Верховній Раді попередили всіх злісних неплатників податків, які прикриваються війною, та дали час до Великодня на погашення заборгованості.

Українцям дали час до Великодня на виплату податків: Гетьманцев попередив про жорсткі санкції - today.ua

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев (фракція "Слуга народу") заявив, що 24 квітня 2022 року в Україні запровадять штрафні санкції проти тих представників бізнесу, які не погашають свої борги щодо сплати податків за мирні періоди, прикриваючись війною.

За словами Гетьманцева, підприємці мають розуміти, що податки, які вони сплачують, зрештою допомагають армії. Ці кошти просто потрібні для військових саме зараз.

Українцям дали час до Великодня на виплату податків: Гетьманцев попередив про жорсткі санкції

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"На жаль, є негативні приклади. Підприємці використовують війну як причину не сплачувати податки армії навіть за мирні періоди. Ймовірно, панове вважають, що їхній бізнес матиме сенс і перспективу при негативному розвитку подій. Про них пізніше. Дамо час до Великодня одуматися" , – наголосив народний депутат ВР.

Нагадаємо, українців попередили про необхідність сплачувати податки в Україні, навіть якщо вони працюють у Польщі. Кому необхідно щомісяця перераховувати внески до скарбниці української держави?