Українцям виплачуватимуть по 5000 гривень на кожен день народження

Автор: Шевченко Лилия

Громадян пенсійного віку в Україні вирішили підтримати шляхом надання разових виплат у розмірі 5000 гривень на день народження. Програма діятиме до закінчення періоду воєнного стану у державі.

Українцям виплачуватимуть по 5000 гривень на кожен день народження - today.ua

Приклад того, як потрібно дбати про громадян у скрутні часи, подала влада Івано-Франківська. Пенсіонерам, яким неймовірно складно виживати в умовах війни, до дня народження виплачуватимуть грошову допомогу у розмірі до 5000 гривень.

Варто зазначити, що в Івано-Франківську раніше вже діяла програма соціальної допомоги, тепер її вирішили відновити. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків. Розмір одноразових виплат для пенсіонерів залежить від віку отримувача.

Найбільші суми грошей до дня народження отримають довгожителі Івано-Франківська, які вже відзначили 100 і більше років, їм нададуть допомогу у розмірі 5000 гривень. Українцям виплачуватимуть по 5000 гривень на кожен день народження Допомога пенсіонерам, які досягли 95-річного віку, становитиме 3000 гривень. Тим, кому виповнилося 90 років, виплатять 1000 гривень. Особам старшим за 70 років до дня народження перерахують по 500 гривень.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб отримати фінансову допомогу до дня народження, необхідно оформити заявку міському Центрі надання адміністративних послуг. Виплати можуть отримати усі пенсіонери, які відзначили день народження після 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, раніше Міністерство фінансів України зробило заяву щодо скорочення соціальних виплат та пенсій в умовах воєнного стану.