Українцям виплачуватимуть кешбек за кожну покупку

Уряд України має намір впровадити в країні всеукраїнський кешбек. Комісійну винагороду виплачуватимуть всім українцям, які розплачуються за свої покупки банківською карткою.

Українцям виплачуватимуть кешбек за кожну покупку - today.ua

У Верховній Раді України зареєстрований проект закону № 5734-2, згідно з яким пропонується встановити максимальний розмір комісійної винагороди інтерчейндж на рівні 2% від суми кожної платіжної операції. При цьому, автори законопроекту пропонують запустити механізм автоматичного зменшення вартості покупки на суму кешбека.

Наприклад, людина замовив в інтернет-магазині кросівки вартістю 3500 гривень, при перерахуванні коштів на розрахунковий рахунок продавця сума покупки зменшиться від 0,1 до 2 відсотків, або від 3,5 до 70 гривень.

Відповідні поправки пропонують внести до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" автори законопроекту № 5734-2. Мета нової постанови - це заохочувати користувачів до переходу на використання електронних платіжних засобів. Українцям виплачуватимуть кешбек за кожну покупку Інструменти автоматичного зменшення суми списання при розрахунках по безналу повинні будуть запровадити оператори платіжних систем.

При цьому, до 31 грудня 2022 року розмір кешбека не повинен перевищувати 1,8% суми операції; з 1 січня 2023 до 31 грудня 2023 - 1,6% від загальної суми транзакції; з 1 січня 2024 до 31 грудня 2024 - 1,4% суми угоди.

Дізнайтеся також, як отримати кешбек в розмірі 50 і 500 гривень за кожен грошовий переказ з картки на картку від ПриватБанку.