Українцям будуть надсилати по три квитанції за газ

На додаток до двох квитанцій за споживання і доставку газу, українцям додадуть ще й третю. Споживачам доведеться платити за газ в своїх будинках додаткову суму.

Українцям будуть надсилати по три квитанції за газ - today.ua

Громадян України попередили, що незабаром їм буде приходити третя платіжка за газ. Нововведення торкнеться жителів багатоквартирних будинків. У додатковій квитанції необхідно буде оплатити обслуговування газових мереж в своїх будинках. Таким чином, українці повинні будуть оплачувати за діючими тарифами реально спожиті кубометри газу, транспортування ресурсу і обслуговування мереж.

Пояснення з приводу додаткової квитанції за газ дав глава професійних управителів нерухомістю Андрій Никончук. За словами експерта, третя платіжка не приходитиме споживачам постійно. Появи нової квитанції слід очікувати, наприклад, якщо станеться аварія або поломка. У цих випадках, оплата вартості усунення аварійної ситуації та нового обладнання ляже на плечі всіх жителів багатоквартирного будинку. Українцям будуть надсилати по три квитанції за газ Обслуговуванням внутрішньобудинкових газових мереж займаються компанії-розподільники газу, які також обслуговують зовнішні будинкові інженерні мережі. Тепер розподільник буде підраховувати загальну суму витрат на ремонт внутрішньобудинкових газових мереж і розсилати додаткові квитанції.

До речі, якщо мешканці багатоквартирного будинку незадоволені якістю роботи компанії, то вони можуть укласти договір з іншим розподільником газу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Нафтогаз підвищив тарифи на газ в три рази для всіх своїх абонентів.