Українським школярам з 1 вересня видадуть електронні свідоцтва: що треба знати батькам

Автор: Шевченко Лилия

Міністерство освіти і науки України підготував постанову, яка набуде чинності з 1 вересня 2021 року. Згідно з наказом МОН, всі школярі країни повинні будуть отримати нові електронні свідоцтва.

Українським школярам з 1 вересня видадуть електронні свідоцтва: що треба знати батькам - today.ua

Як розповіли в прес-службі МОН, українські школярі для свідчень про початковому освіти пройдуть нову процедуру їх замовлення та отримання. Нові документи для школярів будуть випущені в електронному форматі.

Повністю перевести процес замовлення, обліку та виготовлення свідоцтв про початкову освіту для учнів шкіл в електронний формат вирішено в рамках виконання планів уряду по цифровізації сфери освіти в Україні.

Відзначається, що виготовлення е-свідоцтв для школярів дозволить знизити рівень витрат на виробництво документів, а також дасть можливість швидко виправляти допущені в даних помилки. Українським школярам з 1 вересня видадуть електронні свідоцтва: що треба знати батькам Нові електронні свідоцтва розроблені з урахуванням потреб дітей з порушенням зору, підкреслили в Міністерстві освіти. Все е-свідоцтва будуть зберігатися в спеціальній базі ЄДЕБО.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Батьки школярів зможуть отримати паперову копію документа про отримання початкової освіти. Паперове свідоцтво на аркуші формату А4 оформлять протягом п'яти днів, перед видачею на руки батькам школяра, повинні завірити печаткою і підписом директора школи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з 1 вересня 2021 року в Україні змінять правила роботи шкіл.