Українським медикам платитимуть гроші за вакцинацію пацієнтів від COVID-19

Лікарі, які працюють у сфері надання первинної медичної допомоги, отримуватимуть доплати за вакцинацію пацієнтів від коронавірусу. Про це повідомив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Українським медикам платитимуть гроші за вакцинацію пацієнтів від COVID-19 - today.ua

Український Кабмін затвердив впровадження в країні індикаторів якості рівня вакцинації для лікарів первинної медичної допомоги за позитивні показники у вакцинації пацієнтів від COVID-19.

За словами голови МОЗ, з 1 березня 2022 року Національна служба здоров'я України розпочне процес оцінювання досягнень лікарів в охопленні повною імунізацією вакцинами від COVID-19. З 1 червня поточного року НСЗУ почне оцінювати також рівень вакцинації дітей віком до 6 років згідно з календарем щеплень.

Віктор Ляшко зазначив, що лікарі, які покажуть позитивні результати у досягненні цільових значень імунізації населення від коронавірусу, щокварталу отримуватимуть доплати до ставки. Українським медикам платитимуть гроші за вакцинацію пацієнтів від COVID-19 Слід зазначити, що з 1 січня 2022 року зарплати медиків в Україні зростуть. Мінімальний оклад лікаря становитиме 20 000 гривень, зарплата медсестер стартуватиме від 13,5 тисячі гривень на місяць. Доплати за вакцинацію не входитимуть у ставку, їх почнуть виплачувати як премії за сумлінну роботу.

Нагадаємо, в Україні запровадять "ковідну амністію". Українцям, які купили підроблений сертифікат, дозволять зробити щеплення від коронавірусу в обмін на інформацію про людей, які займаються видачею фіктивних документів.