Українських заробітчан у Польщі закриють на двотижневий карантин: як уникнути самоізоляції

Автор: Шевченко Лилия

Влада Польщі прийняла рішення посилити карантин. Нові обмеження, які стосуватимуться всіх українських заробітчан, діятимуть з 1 до 17 грудня 2021 року. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Польщі Адам Недзельський.

Українських заробітчан у Польщі закриють на двотижневий карантин: як уникнути самоізоляції - today.ua

Польща посилює карантин через поширення нових мутацій коронавірусу. Насамперед, з 1 грудня ухвалено рішення припинити авіасполучення з африканськими країнами: Ботсваною, Есватіні, Лесото, Мозамбіком, Намібією, Зімбабве та ПАР.

Громадяни Польщі, які перебували на території зазначених держав, при перетині польського кордону мають перебувати 14 днів на самоізоляції, після чого необхідно здати ПЛР-тест.

Крім того, для невакцинованих мандрівників із зони, яка не входить до Шенгенської, карантин продовжать до двох тижнів. Якщо людина здорова, то починаючи з восьмого дня перебування на самоізоляції, вона може скласти ПЛР-тест. Українських заробітчан у Польщі закриють на двотижневий карантин: як уникнути самоізоляції

Популярні зараз

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

У Білому домі повідомили, коли розпочнеться постачання зброї в Україну

"Ми вирішили продовжити карантин до 14 днів для людей, які їдуть до Польщі з країн, які не входять до Шенгенської зони. Можливість виходу з карантину – з восьмого дня після тесту ПЛР", – пояснив голова польського МОЗ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не підлягають обов'язковому карантину лише люди, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу препаратами, визнаними країнами ЄС.

Нагадаємо, у Польщі запровадили нові правила для заробітчан. Що потрібно знати українцям, які мають намір вирушити на пошуки роботи до сусідньої європейської країни?