Українських біжеців у Німеччині попередили про штрафи за незаконне використання радіо та ТБ

У Німеччині, як і в інших європейських країнах Європи, діє збір за використання радіо та ТБ. На тих, хто не сплачує податок, чекає покарання. Українських біженців попередили про крупні штрафи, які можна отримати в країні.

Українських біжеців у Німеччині попередили про штрафи за незаконне використання радіо та ТБ  - today.ua

Теле- та радіопослуги Німеччини надають громадські та приватні компанії. ТРК працюють завдяки обов'язковому податку телерадіомовлення (Rundfunkbeitrag), який мають сплачувати всі повнолітні особи, незалежно від використання. Збір розраховується на домогосподарство, а не на кожну людину.

Суму можна вносити раз на місяць – 18,36 євро чи раз на три місяці – 55,08 євро, раз на півроку чи рік. Гроші списують з банківського рахунку власника житла.

Як сплатити збір

Передбачено реєстрацію на сайті rundfunkbeitrag.de, де потрібно ввести всі дані. При переїзді слід змінити інформацію в особистому кабінеті у вкладці "Змінити дані" (Daten ändern). При виїзді з країни слід знятись з обліку онлайн через вкладку "Abmelden". Є можливість налаштувати автоматичну сплату податку через службу контролю сплати зборів.

Німецька служба з контролю сплати зборів Beitragsservice має доступ до всіх зареєстрованих повнолітніх мешканців та оперативно знаходить неплатників.

Для реєстрації надають місяць, після якого мешканця вважатимуть порушником громадського порядку. Порушникам загрожують штраф у розмірі до 1000 євро, блокування банківського рахунку, а за повторних порушень – навіть позбавлення волі.

Українських біжеців у Німеччині попередили про штрафи за незаконне використання радіо та ТБ

Від сплати збору з телерадіомовлення звільнені:

  • одержувачі допомоги прохачів притулку (Asylbewerberleistungen);
  • одержувачі соціальних виплат, наприклад допомоги Bürgergeld;
  • пенсіонери (Grundsicherung im Alter);
  • студенти та отримувачі нової професії.

Українські біженці, які мешкають у гуртожитках та місцях тимчасового розміщення, у будинках німців не сплачують збір за телерадіомовлення.

Податок за телерадіомовлення слід вносити за виробничі об'єкти. Про це треба пам'ятати українським біженцям, які відкривають бізнес у Німеччині. Розмір податку залежатиме від виробничого об'єкта, чисельності працівників та наявності службового транспорту.

Українських біжеців у Німеччині попередили про штрафи за незаконне використання радіо та ТБ

Збір мають сплачувати й ті, хто працює вдома. Квартиру потрібно зареєструвати у службі контролю сплати зборів як виробничий об'єкт. Виняток - офіс-квартира без окремого виходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про штрафи, передбачені у Німеччині за образи.

ДЖЕРЕЛОukrainianingermany.de/uk