Українські військові отримають додаткові виплати: кому, коли та які суми нарахують

Деякі українські військові можуть розраховувати на щомісячні додаткові виплати. Стало відомо, кому, коли та які суми нарахують.

Українські військові отримають додаткові виплати: кому, коли та які суми нарахують  - today.ua

В Україні з 1 січня наступного року набудуть чинності новий закон, згідно з яким окремі категорії військовослужбовців отримають фінансову допомогу. Йдеться про суму у три мінімальні зарплати. Ці гроші передбачені для осіб, які брали участь в ООС, АТО та захищали Україну у боротьбі з Росією.

Кошти мають також отримають особи, яким привласнили звання Героїв України та вручили орден "Золота Зірка", нагороджені орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів, орденом княгині Ольги трьох ступенів, орденом "За мужність" трьох ступенів та членам сімей загиблих українців.

Передбачені наступні виплати:

  • Герої України з врученням ордена "Золота Зірка" отримають три мінімальні зарплати у розмірі, встановленому на 1 січня;
  • повні кавалери ордена Богдана Хмельницького отримають три мінімальні зарплати;
  • кавалери ордена "За мужність" трьох ступенів отримають одну додаткову зарплату.

Українські військові отримають додаткові виплати: кому, коли та які суми нарахують Членам сімей загиблих Героїв України з врученням ордена "Золота Зірка", повних кавалерів ордена "За мужність", повних лицарів ордена "Богдана Хмельницького" належать від однієї до трьох зарплат на місяць на сім'ю. Відповідну інформацію подано в Telegram-каналі "Новини Збройних сил".

Кошти виплачуватимуть щомісяця з дня звернення за їх призначенням. Також Мінфіну направили пропозиції щодо встановлення мінімальної зарплати з нового року на рівні 6700 грн.

Раніше повідомлялося, як проводитиметься мобілізація жінок. Стало відомо, коли студентки можуть стати на військовий облік.

ДЖЕРЕЛОАпостроф