Українські супермаркети зобов'язали вилучити з продажу популярний напій

В Україну завезли великі партії популярного газованого напою від великого європейського виробника. У продукті виявили наявність небезпечного для здоров'я людини речовини.

Українські супермаркети зобов'язали вилучити з продажу популярний напій - today.ua

Один з найбільших європейських виробників енергетичних напоїв, які користуються в Україні і в усьому світі великою популярністю, експортував в нашу країну один з підвидів енергетиків, який містить небезпечну речовину. Про це повідомили в головному управлінні Госпродпотребслужби Київської області.

Йдеться про продукцію компанії Hell Energy Magyaroszag Kft, яка зареєстрована в Угорщині з 2006 року. Одержувачем енергетиків Hell Focus Strong 250C, в якому виявили небезпечну речовину оксид етилену, є компанія в Україні ТОВ "Хелло Енерджі Дрінкс".

"Попереджаємо операторів ринку про виконання обов'язків, передбачених частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів", а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу і письмового інформування компетентного органу про виявлене невідповідність в термін не більше двох робочих днів", - заявили в Госпродпотребслужбе.

Українські супермаркети зобов'язали вилучити з продажу популярний напій Варто відзначити, що компанія Hell Energy Magyarország Kft. була заснована в Угорщині в квітні 2006 року. Hell Energy в даний час є лідером на ринку Угорщини, Румунії, Болгарії, Словаччини, Кіпру і Азербайджану, а також реалізує свою продукцію в більш ніж 40 країнах світу.

Завод Hell Energy має власну лабораторію для постійного контролю параметрів напоїв. Підприємство удостоєно найвищої сертифіката безпеки харчових продуктів в Європі - FSSC22000.

Нагадаємо, раніше в Україні з'явилися отруйні йогурти з Італії. Як виглядає європейський продукт, який краще не вживати в їжу?