Українські супермаркети змінили ціни на цукор і олію: де продукти коштують дешевше

В Україні спостерігається стрімке зростання цін на продукти харчування. Це багато в чому пов'язане з російською агресією та бойовими діями на території нашої країни. Різко подорожчали цукор та соняшникова олія.

Українські супермаркети змінили ціни на цукор і олію: де продукти коштують дешевше  - today.ua

Минулого місяця середня ціна кілограму цукру становила 27,05 грн/кг. Нині ж солодкий продукт коштує 30,40 грн/кг. У Metro цукор дорожчий – 30,90 грн/кг, а у Varus дешевший – 29,90 грн/кг.

Соняшникова олія також зросла в ціні. Пляшка ТМ "Олейна" 850 мл коштує 63,22 грн. Минулого місяця ця олія була дешевшою - 58,50 грн. Пляшка соняшникової олії ТМ "Щедрий Дар" подорожчала з 61,52 до 63,05 грн за 870 мл.

Виробник "Щедрий Дар" також пропонує товар у літровій пляшці. Його вартість трохи відрізняється. Покупці охочіше купують олію за 63,39 грн.

У супермаркетах Auchan рафінована соняшникова олія 850 мл продається по 64,10 грн, у Novus – 62,19 грн, у MegaMarket – по 62,10 грн. У мережі Metro запропонована найвигідніша позиція – по 61,50 грн.

Виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзін зазначив, що українські ціни на продукти значно нижчі за європейські. Експерт наголосив, що в нашій країні за рік значно подешевшали яйця. Україна повністю забезпечує себе молочними продуктами.

Українські супермаркети змінили ціни на цукор і олію: де продукти коштують дешевше Пензін нагадав, що сіль доводиться імпортувати через зупинення роботи підприємства "Артемсіль". Аналітик спрогнозував зростання цін на цей продукт у липні. Стрибок вартості очікується і на цукор, оскільки розпочнеться сезон закруток – господині будуть готувати варення.

Днями стало відомо, що до супермаркетів АТБ привезли дешеву сіль.

ДЖЕРЕЛОХвиля