Українські чиновники задекларували біткоїнів більш ніж на 75 мільярдів гривень

Українські чиновники в 2021 році задекларували криптовалютних активів на 75 млрд грн. Про можливі причини підвищеного інтересу до біткоіну з боку чиновників розповів міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

Українські чиновники задекларували біткоїнів більш ніж на 75 мільярдів гривень - today.ua

За словами глави Міністерства цифровий трансформації, в поточному році в майнових деклараціях 652 чиновників в цілому було зазначено більше 46 тисяч біткоінів, що в гривневому еквіваленті становить близько 75 мільярдів.

Михайло Федоров вважає, що таким чином чиновники намагаються «відмити» зароблені нечесним шляхом мільйони гривень.

Українські чиновники задекларували біткоїнів більш ніж на 75 мільярдів гривень

«У цьому році 652 українських чиновника задекларували 46 351 біткоінів на 75 млрд грн. Або вони їх нафантазували, щоб потім виправдати свій кеш і відбілити гроші, або прогресивних і далекоглядних інвесторів у нас більше, ніж ми думали», - висловив свою точку зору член Кабінету міністрів.

Варто відзначити, що аналітики з США впевнені, що біткоін вже пройшов точку неповернення, влада країни вже не зможе заборонити використання однієї з найпопулярніших в світі криптовалют. Далі біткоін буде з кожним днем завойовувати все більше простору в фінансовій сфері.

Що стосується вартості біткоіну, то за даними експертів в найближчі дні криптовалюта подорожчає до 68 тисяч доларів США за один біткоіни.