Українські біженці у Латвії: влада на 30 днів продовжила їм найважливішу послугу

У Латвії подбали про наших співвітчизників, які сховалися в країні від війни з Росією. Українські біженці зможуть ще місяць отримувати потрібну послугу.

Українські біженці у Латвії: влада на 30 днів продовжила їм найважливішу послугу - today.ua

Латвійський сейм прийняв до розгляду поправки до Закону "Про підтримку громадян України". Він передбачає пролонгацію надання безкоштовної їжі біженцям. Це стосується людей, які вже подавали прохання щодо первинної підтримки.

Зазначено, що у перехідних правилах до закону представлять уточнення. Українські біженці спочатку забезпечувалися продуктами протягом 90 днів після подання заявки. Минулого тижня було прийнято поправки до закону і цей термін скоротили. Наразі його вирішили продовжити тим, хто до 24 травня встиг подати відповідну заявку.

Усі біженці, які звернулися по отримання первинної допомоги до зазначеної дати, отримають ще 30 днів безкоштовного харчування. Парламентарі дійшли висновку, що загальний термін надання підтримки українцям не може перевищувати 120 днів.

Українським біженцям, які після 25 травня подадуть заявки на надання первинної підтримки, пощастить менше, ніж їхнім попередникам. Вони зможуть розраховувати лише на 30-денне забезпечення безкоштовною їжею.

Українські біженці у Латвії: влада на 30 днів продовжила їм найважливішу послугу Нагадаємо, уряд Латвії затвердив план допомоги біженцям із України. На його реалізацію вирішили направити до 116,3 мільйона євро.

Раніше повідомлялося, які виплати та пільги зараз доступні українським біженцям у Латвії.

ДЖЕРЕЛОhttps://rus.delfi.lv